ПРО КОМПАНІЮ НОВИНИ ФОТОГАЛЕРЕЯ ПОШУК ТУРІВ КОНТАКТИ
 
Австралия
Австрия
Албания
Андорра
Бельгия
Белоруссия
Болгария
Бразилия
Великобритания
Венгрия
Германия
Голландия
Греция
Грузия
Дания
Доминиканская Республика
Египет
Эстония
Израиль
Индия
Индонезия
Иордания
Ирландия
Испания
Италия
Камбоджа
Кения
Китай
Куба
Латвия
Литва
Люксембург
Маврикий
Мадагаскар
Малайзия
Мальдивские острова
Мальта
Марокко
Мексика
Монако
Морские круизы
Непал (Королевство Непал)
Новая Зеландия
Норвегия
ОАЭ (Эмираты)
Перу
Польша
Португалия
Румыния
Сейшелы
Сингапур
Словакия
Словения
США
Тайланд
Танзания
Тунис
Тибет (Китай)
Турция
Фиджи
Филиппины
Финляндия
Франция
Французская Полинезия
Хорватия
Украина
Черногория
Чехия
Чили
Швейцария
Швеция
Шотландия
Шри-Ланка
ЮАР
Ямайка
Япония

 Замовлення авіаквитків

Звертайтесь за телефоном чи мейлом, ви зможете дізнатися повну інформацію про вартість квитків різних авіакомпаній. Наш консультант підбере для вас найкращий за ціною і часом вильоту варіант, запропонує ознайомитися з розкладом авіарейсів. Якщо ви визначитеся з рейсом, для вас будуть заброньовані квитки.
За бажання ви можете відкласти питання придбання квитків, порадитися з рідними, консультант зв"яжеться з вами в зазначений термін, щоб підтвердити броню і погоджувати метод оплати квитків.
Ми маємо в розпорядженні сервіс on - line пошуку і бронювання (замовлення) авіаквитків на регулярні рейси міжнародних і українських компаній. Форма замовлення авіаквитків допоможе Вам отримати повну інформацію про можливі стикування з пункту відправлення в пункт призначення. Є можливість вибору авіарейсу в один бік, туди і назад або забронювати переліт з декількома пересадками. Для пасажирів бізнес класу- вибрати зручне місце в салоні літака.
Вартість перельоту включає усі збори.
Після оплати Ви отримаєте електронний авіаквиток на позначену в замовленні адресу електронної пошти.
Рекомендуємо Вам поставити усі питання відносно умов застосування заброньованого Вами on - line квитка нашим фахівцям. Особливу увагу просимо звернути на умови зміни дат вильоту і повернення, а так само на правила паспортно-візового режиму по маршруту прямування.
Після переходу авіакомпаній на електронні авіаквитки, походи в авіакаси за квитками втратили сенс. Друкарський квиток на бланку строгої звітності вже давно перестав бути актуальним. Тепер, для реєстрації на літак треба тільки вчасно прибути до аеропорту і пред"явити паспорт на стойці реєстрації авіакомпанії.
Це зручно. Це економить час, оскільки Вам не треба добиратися до офісу авіаційного агентства і стояти в черзі в авіакасу. Пошук і бронювання авіаквитків онлайн займає декілька хвилин.
Це вигідно. Ви не переплачуєте ні копійки, бронюючи авіаквитки у нас!
Електронний квиток або e - ticket - це електронний документ, який засвідчує договір повітряного перевезення між пасажиром і авіакомпанією. По суті, це електронна форма звичного паперового квитка.

Переваги електронного квитка :
заощадження часу при купівлі, особливо при придбанні через інтернет;
зберігання квитка в електронному вигляді у базі даних авіакомпанії, що захищає від втрати, викрадення або того, що Ви просто забули квиток;
можливість придбати квиток для інших осіб, які знаходяться в іншому місті або з інших причин не мають можливості самостійно придбати квиток, і їм буде необхідно тільки прийти на реєстрацію в аеропорт.
При оформленні перельоту за допомогою електронного квитка, бажано на час подорожі мати при собі маршрутний лист (роздрукований e - ticket), це не є обов"язковою умовою, але може знадобитися для надання службам авіаційної безпеки, перед входом в аеропорт, під час проходження паспортного контролю або митного огляду, як доказ того, що Ви маєте зворотний квиток.
Для реєстрації в аеропорту потрібний паспорт для дорослих і свідоцтво про народження для дітей. Квиток може бути використаний для перевезення лише тієї особи, яка відмічена в нім.
Також на багатьох напрямках є реєстрація онлайн.


Бажаємо вам приємної подорожі!

© 2008
Лилиан Экспресс
Создание сайта myua.com.ua Оптимизация и продвижение сайта btl-studio.com